Absima Big Cross Wrench
Repair Tool Cross Hex Socket
Used for replacing tyres and other upgrade parts.
Cross Hex Socket Size: 8/9/10/12/17mm
| SKU | TS1245 |
| Brand | WLtoys |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Aus Electronics Direct users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.